O firmie

Dziś co druga osoba się chwali, że oferuje niezapomniany produkt lub usługę. Z nami jest wprost przeciwnie – Klienci z reguły zapominają o naszej pracy, ponieważ wykonaliśmy ją prawidłowo. Nie zapominają jednak o nas, dzięki czemu ProElectro istnieje i rozwija się już od 8 lat. Po prostu robimy to, co umiemy najlepiej i idziemy z duchem czasu, stosując najnowsze rozwiązania. 

Z nami nie iskrzy…

…ani w gniazdkach, ani w komunikacji. Bezawaryjne instalacje elektrotechniczne ProElectro to efekt dokładności, wysokiej klasy użytych materiałów oraz stosowania nowoczesnych narzędzi. Szczycimy się tym, że nasi instalatorzy to ludzie doświadczeni i doskonale przygotowani, ale także kulturalni i gotowi udzielić wszystkich odpowiedzi Klientom czy innym profesjonalistom. Robimy na czas, na spokojnie i na lata.

Elektryka prąd też tyka

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo własne oraz naszych Klientów rygorystycznie dbamy o przestrzeganie zasad BHP. Wszyscy nasi specjaliści to osoby z kierunkowym wykształceniem oraz aktualnymi badaniami i zezwoleniami – nie ma wśród nas pracowników z przypadku. Stale się również szkolimy, podnosząc kompetencje i rozszerzając zakres wykonywanych usług. 

Myślisz o pracy w ProElectro? Zapewniamy uczciwe wynagrodzenie, świetną atmosferę oraz możliwość współpracy i uczenia się z najlepszymi. 

Kariera

Działamy w całym województwie Małopolskim od początku 2009 roku. Współpracujemy z prywatnymi inwestorami oraz markami tj. Statoil, Fuchs-Oil, Federal Mogul, Trapez-Carbo, Dolomitex, Ceram-City, Apartamenty & Spa Borowinowa 2, Eiffage Polska, Angel Wawel, Miki czy Luxvet 24. 

Myślisz o pracy w ProElectro? Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, świetną atmosferę oraz możliwość współpracy i uczenia się z najlepszymi. 

Założyciel

Piotr Habało - z wykształcenia technik elektronik, w branży nieprzerwanie od 2006 roku. Elektrycznością zainteresował się już będąc dzieckiem: jako niespełna 5-latek zaczął poznawać budowę elektrycznych grzejników olejowych, którymi handlował jego ojciec. W pracy perfekcjonista, po godzinach kierowca rajdowy. Całymi dniami dłubie w swoim Renault 5, z którym od 2008 roku sześciokrotnie wygrał na kieleckim torze wyścigowym. Odpoczywa jeżdżąc na motocyklu i robiąc zdjęcia.